0%
Kayaköy Villa Kiralama
palm palm

Mesafeli Kiralama Sözleşmesi – Terra Villaları

Sitemiz kayakoykiralikvilla.com üzerinden Kayaköy Terra Villalarından kiralama yaptığınızda sayfamızda bulunan mesafeli kiralama sözleşmesinin tüm şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen sözleşmeyi okuyunuz.

MESAFELİ KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

İŞ BU SÖZLEŞMEDE TARAFLAR VE AMAÇ

Bu sözleşme ; bir tarafta “Villa” kiralayan (bundan böyle “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır) ile “Villa” kiraya veren (bundan böyle “kayakoykiralikvilla.com” olarak anılacaktır) arasında başlangıç ve bitiş tarihleri önceden belirli bir süre için “Villa” kiralanması amacı ile yapılmıştır.

kayakoykiralikvilla.com bünyesinde yer alan kiralık villalardan herhangi birine internet sayfamız üzerinden, telefon, whatsapp veya elektronik posta yolu ile rezervasyon yaptıran müşteri ve beraberindekiler aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Aşağıdaki şartların herhangi birine aykırı davranış, “kayakoykiralikvilla.come, rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, müşterinin villayı terk etmesini isteme, alınan kapora, depozito, hasar bedeli, kira bedelini iade etmeme ve ödenmemiş olan kira bedellerinin tamamını talep etme hakkını verir.

 REZERVASYON VE ÖDEME

Kiralık villa ilanlarımıza internet sayfamızda bulunan rezervasyon formu, SMS, telefon yolu, whatsapp,  veya elektronik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir.

kayakoykiralikvilla.com kiralamak istediğiniz Villa için konaklama tarihlerinizi belirtip, sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgilerinizi alarak ön kiralama işleminizi yapar.

kayakoykiralikvilla.com ön kiralama yapıldıktan sonra villa için toplam ödenecek ücretin %30’unu kapora ödemesi olarak almaktadır.

Kapora, ön kiralama yapıldıktan sonra 1 (bir) iş günü içerisinde ödendiği taktirde villa adınıza rezerve edilerek bekletilir. Ödemeniz gereken kapora tutarı ve banka hesap numaralarımız, ayrıca elektronik posta yolu ile veya SMS yolu, whatsapp ile veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir.

Kaporanın 1 (bir) iş günü içinde Havale, EFT ile ödeme yapılabilecektir.

Kaporanın teslim alındığından en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza yazılı olarak Villanın kiralama onayı gönderilecektir.

Kiralama içerisinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza kira edildiği ve yatırmış olduğunuz kaporanın günü saati bildirilmektedir.

Kaporanın yatırılmaması durumunda villarentalfethiye.net, müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve villaya başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir.

Villanın geriye kalan ücretini sözleşme yapıldıktan ve Villanın kontrolleri yapılıp, Villa tesliminde peşin olarak (nakit) alınır.

Yine kayakoykiralikvilla.com, müşteriye kiralanan Villanın eşyalı olarak teslim edilmesi sebebiyle eşyaların kırık, dökük, hasar, kayıp, zayi vs. olmasına karşın 3000 TL hasar depozitosu almakta olup bu depozito Villatesliminde peşin olarak (nakit) alınır. Hasar depozitosu müşterinin çıkışında demirbaşların sayımından sonra eksik olmaması durumunda müşteriye iade edilecektir.

Yukarıdaki sebeplerle oluşabilecek mağduriyetlerin önlenebilmesi için bu miktarların villaya giriş günü nakit olarak yanınızda hazır edilmesi önemle hatırlatılır.

 VİLLAYA GİRİŞ / ÇIKIŞ

Rezervasyon başlangıç  günü villaya giriş saati, en erken 16.00’dır, en geç 21.00’dır.

Müşteri; belirtilen saatler dışında villaya giriş yapamaz, belirtilen en geç giriş saatinden sonra gelmesi durumunda villaya bir gün sonra sabah villarentalfethiye.net in mesai başlangıcında (09.00) giriş yapabilir.

Müşterinin; belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda villaya yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklama yeri bulamamasından vs. problemlerden villarentalfethiye.net kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Müşterinin geceyi geçireceği yeri kendi bulması ve konaklama ücretini kendi ödemesi gerekmektedir. kayakoykiralikvilla.com bu gibi durumlardan sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon sonunda villadan ayrılış saati tüm villalarımız için, en geç sabah saat 10:00’dur.

Sabah saat 10.00 da müşterinin villayı hiç boşaltmamasından veya geç boşaltmasından kaynaklanan problemlerden, zararlardan, mağduriyetten vs. tüm olumsuzluklardan müşteri birebir sorumludur ve bu olumsuzluklardan ortaya çıkabilecek kayakoykiralikvilla.com’un uğrayacağı her türlü maddi zararlarını karşılayacaktır.

Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız.

Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda kayakoykiralikvilla.com’a 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

Yoğunluk nedeni ile villa kontrolü yapılamadan müşterinin villadan çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka esabına gönderilecektir, gönderim masrafları hasar depozitosunun içinden ödenecektir.

Müşterinin kendi isteği ile villayı erken terk etmesi durumunda müşteriye konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

VİLLA KAPASİTESİ

Villalarımıza internet sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir (Çocuklar ve bebekler de dahildir).

Rezervasyon kesinleştikten sonra müşteri tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse, kayakoykiralikvilla.com’a yazılı olarak başvurulacak ve villanın kapasite durumu ve kayakoykiralikvilla.com’un uygun görmesi halinde bu değişiklik onaylanabilecektir. kayakoykiralikvilla.com, müşteriden ilave ücret talep edebilecektir.

Villaya giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesinde belirtilen misafirlerin dışında villaya misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Aksinin tespit edildiği durumlarda villarentalfethiye.net, misafirlerin villayı terk etmesini isteme, rezervasyonu tamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden villanıntamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep etme hakkına sahiptir.

Villanın kiralanması aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul eder.

 VİLLA TEMİZLİĞİ / BAKIMI VE EKSTRA GİDERLER

Günlük, haftalık villa kiralama fiyatlarına extra ücret belirtilmiyorsa giriş temizliği dahildir.

2 (iki) Hafta ve üzeri konaklamalarda haftalık temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun dışında talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ücrete tabidir.

Her sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımı yapılmakta olup kiralama süresince villadan herhangi bir teknik sorun yaşanırsa ev sahibi tarafından giderilecektir, kayakoykiralikvilla.com sorumlu tutulamaz, sadece sorunun giderilmesine yardımcı olur.

Tüm villaların havuz, bahçe ve diğer demirbaşlarının periyodik bakımlarının yapılabilmesi için görevli personelin villanın bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan yürütülebilmesi için müşteri, görevli personelin gerektiği durumlarda villaya girmesine müsaade etmelidir.

Aksi, internet sitemizdeki villa detay sayfasında belirtilmediği sürece elektrik, su, tüp gaz, havuz aydınlatması, internet bağlantısı ve klima kullanımı fiyatlara dahildir.

Havuz aydınlatması, klima ve internet her villamızda standart olarak mevcut olmayabilir, bu nedenle kiraladığınız villanın özelliklerini villa özellikler sayfamızdan dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir.

 EVCİL HAYVAN/SİGARA

Aksi belirtilmedikçe villalarımıza evcil hayvan kesinlikle kabul edilmemektedir.

KİRALAMA FİYATLARI

İnternet sayfamızda belirtilen villa kiralama bedelleri haftalıktır.

Kapora, banka hesaplarımıza havale veya EFT yolu ile yapılabilmektedir.

REZERVASYON VE ÖDEME VE İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

kayakoykiralikvilla.com’un banka hesabına yatırılan, villa kiralama bedelinin ön ödeme (hangi kanaldan yapılmış olursa olsun) bedeli her ne olursa olsun müşteriye geri ödenmeyecektir.

İptal koşulları ;

a) Rezervasyon için gönderilen ön ödemenin, Seyahat başlangıcından önceki 90. güne kadar olursa iadesi vardır.

b) Seyahat başlangıcından önceki 60. güne kadar olursa, müşteri, toplam kiralama bedelinin %30’unu ödemek zorundadır.

c) Seyahat başlangıcından önceki  29.gün ile seyahat başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, kiralık villa bedellerinin tamamını kayakoykiralikvilla.com’a ödemesi durumunda (EFT veya havale ile ) ödeme yaptığı andan itibaren villaya 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %30 (yüzde otuz) u yanacaktır. Geri kalan %70’i (yüzde yetmiş ) müşterinin bildireceği hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir.

Eğer rezervasyon iptali villaya giriş tarihinden 29 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya villaya giriş yapılmaz ise ve/veya villada hiç konaklama olmaz ise ödenmiş toplam seyahat ücreti müşteriye iade edilmez.

Herhangi bir nedenle, villa rezervasyonunun kayakoykiralikvilla.com tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve “mücbir sebepler” maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

Ayrıca bazı villalarımıza özel (villa internet detay sayfasında belirtilmiştir), ödenmiş olan kaporanın tamamı ve bu villalarımıza özel (villa internet detay sayfasında belirtilen; rezervasyon tarihine 30 gün kala  villa kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gereken villalar için) toplam villa kiralama bedelinin tamamı, müşteriden tahsil edilir. Rezervasyonu iptal etse dahi, hiç bir ücret iade edilmez.

Müşterinin, kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde, kayakoykiralikvilla.com’un, söz konusu rezervasyonu iptal etme, daha önce ödenmiş olan ücreti geri ödeme yapmama ve bu villaya başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.

Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (elektronik posta ile veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri,kayakoykiralikvilla.com’un eline, yazı, ulaştığı andan itibaren geçerlidir.

Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere villa’nın iş bu sözleşmenin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, villa kullanılmamasından kayakoykiralikvilla.comsorumlu tutulamaz.

Sözleşmede gösterilen bedelin tümü villa kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, kayakoykiralikvilla.com’un bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

 HASAR DEPOZİTOSU

Her villanın özelliğine göre farklı miktarda bir hasar depozitosu müşteriden tahsil edilecektir. Bu depozito miktarı rezervasyon işlemi esnasında müşteriye gönderilen konfirmasyon belgesinde yazılı olarak yer alacaktır.

Hasar depozitosu müşteriden, villaya giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve müşteri villadan ayrılmadan önce yapılacak kontrolde, sağlam olarak teslim edilen villa ile villanın demirbaşlarında bir hasar,eksik vs. yok ise nakit olarak iade edilecektir.

Müşterinin sözleşmede belirtilenden erken bir saatte villadan ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile villaçıkış kontrolünün yapılamaması durumunda, depozito müşteriden alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Villada oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise müşteriden bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.

 

 

YÜZME HAVUZLARI

Villalarımızın yüzme havuzu ısıları; hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik gösterir, villayıkiralayan müşteri, havuzun soğuk olmasından dolayı havuza girememesinden ve bu yüzden havuzu kullanamamasından dolayı villa sahibi ve kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Villayı kiralayacak olan müşteri, villayı kiralayacağı tarihte hava durumunu öğrenmek için; Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü web sitesinden veya Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nü telefonla arayıp bilgi alabilirler.Isıtmalı yüzme havuzların var olduğu sitemizde beyan edilmemiştir.

SORUMLULUKLARIMIZ VE GARANTİ

kayakoykiralikvilla.com; villanın belirlenen tarih ve saatte, temiz ve kullanıma hazır olarak müşteriye teslim edilmesinden sorumludur.

Villaya girişte, eğer bozuk, çalışmayan herhangi bir eşya ya da aksaklık varsa müşteri tarafından kayakoykiralikvilla.com’a derhal bildirilmeli ve bu aksaklıkların giderilmesi talep edilmelidir.

kayakoykiralikvilla.com bu talebi villa sahibine ya da ilgili şirkete bildirecek ve en geç 48 saat içinde bu aksaklığın giderilmesini sağlayacaktır.

kayakoykiralikvilla.com aksaklığın giderilmesinden sorumlu değildir, aksaklığın giderilmesine yardımcı olur.

kayakoykiralikvilla.com, zamanında bildirilmeyen aksaklıklardan sorumlu tutulamaz

kayakoykiralikvilla.com villa sahibi ile müşteri arasında aracı durumundadır ve bu nedenle villada  oluşabilecek aksaklıkların giderilmesinden villa sahibi sorumludur.

Bunun dışında ortaya çıkabilecek ve müşterilerin kendi sorumluluklarında olan hiçbir kaza, hastalık, yaralanma, havuzda boğulma, ölüm, hırsızlık vb. ve villada olabilecek yangın, hırsızlık vb. olaylardan ve kazalardan kayakoykiralikvilla.com sorumlu tutulamaz.

Müşterinin villaya ulaşmasında, geri dönüşlerinde, tatil sırasında üçüncü şahıslardan/firmalardan alacakları gezi, alışveriş, yiyecek, içecek, eğlence, ulaşım, seyahat, rehberlik hizmetleri vb. gibi herhangi bir servisten doğacak sorunlardan kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu olmayacaktır

Müşteri, villadan ayrıldıktan sonra, villada kaldığı süre içerisinde kayakoykiralikvilla.com’a bildirmediği bir aksaklık ya da arıza nedeni ile alamadığı bir hizmet için herhangi bir hak ya da geri ödeme talep edemez.

FATURA – VERGİ

kayakoykiralikvilla.com web sayfasında yayımlanan hiç bir villa, ya da hiç bir apart, hiçbir daire kayakoykiralikvilla.com’a ait değildir.

kayakoykiralikvilla.com kişilerin, şahısların, kurumların, şirketlerin, villalarını müşteriye kiralamak için aracıdır (komisyoncudur). villarentalfethiye.net banka hesabına ödenen bakiyeye karşılık fatura keser. Elden ödemelere fatura kesmez. Elden ödemeler için villa sahibinden +%18 KDV  ile fatura isteyebilirsiniz. Villa sahibinden alamadığınız faturalardan dolayı villarentalfethiye.net sorumlu tutulamaz.

MÜŞTERİLERİN SORUMLULUKLARI

Müşteriler villayı, havuzu, bahçe mobilyalarını, villada kendilerine çalışır ve sağlam durumda teslim edilen tüm elektrikli ve elektronik eşyalar ile diğer mobilyaları temiz kullanmakla yükümlüdür.

Müşteriler kendilerine temiz teslim edilen tüm mutfak eşyalarını aynı şekilde temiz bırakmak zorundadır.

Villada çıkış günü tüm çöpler atılmış ve bulaşıklar yıkanmış şekilde villa teslim edilmelidir.

Villada oluşan herhangi bir hasar durumunda, müşteriler kayakoykiralikvilla.com’u haberdar etmekle yükümlüdür.

Müşterilerin konakladıkları süre içinde villaya verecekleri her türlü hasar ve kaybettikleri her türlü eşyanın bedeli eğer hasar depozitosu alınmışsa bu depozitodan düşülecek, hasar depozitosunu aşan hasar durumlarında ise müşteriden nakit olarak ödemesi talep edilecektir.

Ayrıca müşteri ve beraberindekiler toplumsal ve ahlaki kurallara uymaya, çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapmamaya, yüksek sesle müzik dinlememeye, ülkemiz kanunlarınca yasaklanan ve suç teşkil eden davranışlarda bulunmamaya özen göstermelidirler. Bu gibi nedenlerle müşteri ve beraberindekiler hakkında kayakoykiralikvilla.com’a bir şikayet ulaşması durumunda villarentalfethiye.net müşteriden rezervasyon süresi dolmadan villayı boşaltmasını isteme hakkına sahiptir.

Web sayfasında belirtilen ve muhafazakar (havuzu dışarıdan görünmeyen villalar) olarak tanımlanan villalarda konaklama yapacak olan müşterilerimizin, yüzde yüz, görünmemezlik garantisini kayakoykiralikvilla.comvermez.

Görünmemezlik konusunda, müşterileriler kendi mahremiyetlerini kendileri sağlamak durumundadır.

Bu gibi problemlerde, kayakoykiralikvilla.com, sorumluluk kabul etmez. kayakoykiralikvilla.com, bu gibi problemlerden kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 MÜCBİR SEBEPLER

Mücbir sebepler kapsamına giren durumlarda villarentalfethiye.net hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi tek taraflı olarak fesh edebilir.

Bölgedeki ya da ülkedeki savaş, savaş tehdidi, ayaklanma, grevler,  terörist faaliyetler, salgın hastalıklar, ulaşımda meydana gelebilecek teknik sorunlar, kayakoykiralikvilla.com’un engellemesi mümkün olmayan, belediyelerce ya da kamu kurumlarınca yapılan üstyapı ve altyapı çalışmaları, devlet yetkililerinin bölgedeki yasaklamaları ve öngörülmesi mümkün olmayan ve kontrolümüz dışında gelişen tüm olaylar mücbir sebep kapsamında değerlendirilecektir.

ŞİKAYETLER

Müşteriler villada kaldıkları süre içerisindeki şikayetlerini hemen kayakoykiralikvilla.com’a bildireceklerdir.

Şikayet konusu durum, villarentalfethiye.net görevlilerince incelenecek ve gereken tedbirler derhal alınacaktır.

Konaklama süresinde bildirilmeyen, konaklama bittikten ve villadan/aparttan/dairelerden ayrıldıktan sonra yapılacak şikayetlerden kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu tutulamayacaktır.

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

kayakoykiralikvilla.com işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

kayakoykiralikvilla.com hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.

Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir.

kayakoykiralikvilla.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir.

kayakoykiralikvilla.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

kayakoykiralikvilla.com’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, “www.kayakoykiralikvilla.comsitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, kayakoykiralikvilla.com ‘un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

www. kayakoykiralikvilla.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir.

www. kayakoykiralikvilla.com link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

www. kayakoykiralikvilla.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

1) Villaya giden yolların bozuk olması, yokuş yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, kayakoykiralikvilla.com’un önüne geçemediği durumlarda kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

2) Villaya ulaşım esnasında oluşabilecek kaza vs. kısacası her türlü olumsuzluktan kayakoykiralikvilla.comkesinlikle sorumlu tutulamaz.

3) Bazı villaların inşaasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya villanın içinde bulunan her türlü bitki vs.) müşteriyi sağlıksal yönden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan villarentalfethiye.net kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4) Tüm Villalarımızda konaklayacak olan müşterilere özel araç lazım olacaktır. Müşterinin villaya ulaşımı kendi sorumluluğundadır. kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

5) Müşteri, üçüncü kişilerden taksi, transfer aracı veya kiralık araç temin edebilir. villarentalfethiye.net, üçüncü şahıslardan kiralanacak veya kiralanmış olan veya transfer veya taksi hizmetine karışmaz. Müşterinin kendi sorumluluğundadır.

6) Villa veya apart veya daireyi kiralamış olan müşteri, kiralamış olduğu villanın veya apartın veya dairenin coğrafi konumundan dolayı hoşnutsuz kalması durumundan villarentalfethiye.net sorumlu tutulamaz. kayakoykiralikvilla.com villanın konumunu Google Harita üzerinden, yaklaşık olarak işaretlemiştir.

7) Villaya ulaşım esnasında, özel veya kiralamış olduğunuz aracın zarar görmesinden villarentalfethiye.netsorumlu tutulamaz.

8) Villayı kiralamış olan müşterinin aracının (motor, otomobil vs.) altının yere yakın olması, aracın motor gücünün zayıf olması, müşterinin; otomobil, motor vs. kullanmadaki acemiliği ve buna bağlı olarak villayaulaşamaması sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk müşterinin kendi sorumluluğundadır. Bu gibi veya buna benzer sorunlardan villarentalfethiye.net kesinlikle sorumlu tutulamaz.

9) Villa hakkındaki “www. kayakoykiralikvilla.com” detay sayfasında belirtilen “uzaklık tablosu” yaklaşık olarak yazılmıştır. Mesafeler tam net olarak belirtilmemiştir. Ufak tefek yanılmalar olabilir. Villayı kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

10) Villa hakkındaki “www. kayakoykiralikvilla.com” detay sayfasında belirtilen “uzaklık tablosu” nda belirtilen “havalimanı” villaya en yakın olan havalimanıdır. Bu; Dalaman, Bodrum veya Antalya vs. Havalimanı olabilir. kayakoykiralikvilla.com yetkilisine hangi havalimanı daha yakın, sormanız gerekmektedir. Aksi taktirde yanlış veya uzak havalimanına uçak bileti almanızdan kaynaklanan problemlerden villarentalfethiye.net sorumlu tutulamaz.

11) Villa hakkındaki “www. kayakoykiralikvilla.com” detay sayfasında “uzaklık tablosu”nda belirtilen mesafeler, en yakın restaurant, en yakın plaj, en yakın yerleşim yeri, en yakın plaj, en yakın toplu taşımanın geçtiği yol ve en yakın havaalanı göz önünde bulundurularak yazılmıştır. Belirtilen restaurant veya market kapanmış ise kayakoykiralikvilla.com sorumluluk kabul etmez.

12) Villada bulunan havuzda oluşacak boğulma, düşme, ayak kırılması, kol kırılması gibi oluşacak tüm kazalardan kayakoykiralikvilla.com sorumlu tutulamaz.

13) Villaların tamamında yaklaşık 160 litrelik güneş enerjisi ile ısınan sıcak su tankı bulunmaktadır. Müşterinin, adil kullanımın dışında aşırı sıcak su tüketiminden dolayı sıcak suyun kalmamasından kaynaklanan problemlerden müşteri birebir sorumludur, kayakoykiralikvilla.com bu durumdan kaynaklanan problemlerden kesinlikle sorumlu tutulamaz.

14) Villalarımızın hiç birisinde yiyecek, içecek, herhangi bir gıda ürünü vs. bulunmamaktadır. Hiç bir villada kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, açık büfe vb. gibi hizmetlerin hiçbirisi yoktur. Bu ürünlerin temin edilmesi müşterinin kendi sorumluluğundadır. villarentalfethiye.net bu gibi durumlardan sorumlu tutulamaz.

15) Villalarda veya yolda, Cep Telefonu sinyalinin hiç alınmaması, az alınması veya cep telefonundan internetin çekmemesi gibi durumlardan kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. GSM operatörünüzü arayıp, gideceğiniz bölgede GSM sinyali durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

16) EFT veya havale veya vb. şeklinde ödeme yapsanız dahi, size “onay maili” ve “konfirmasyon belgesi” gelmeden, kesinlikle, uçak bileti, otobüs bileti, vs. satın almayınız. Para ödemesini kayakoykiralikvilla.com’ayapsanız bile size “onay maili” ve “konfirmasyon belgesi” gelmediği taktirde villayı kesinlikle kiralamış sayılmazsınız. Müşterinin aceleci davrandığı bu ve buna benzer durumlardan ortaya çıkabilecek maddi ve manevi zararlardan kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

17) Villada oluşacak müşterinin sebep olduğu tüm kazalar ve olaylardan yangın, elektrik kaçağı, tüp kaçağı ve bunun sonucunda oluşacak ölüm ve kazalardan, internet sağlayıcısından (Türk Telekom vs.) kaynaklanan telefon ve internet kesilmesi, Elektrik Şirketinden kaynaklanan elektrik kesilmesinden, Su Şirketinden kaynaklanan su kesilmesinden kayakoykiralikvilla.com sorumlu tutulamaz.

18) Web sitemizde belirtmiş olduğumuz Villa birebir aynısı olup, sitede göründüğü gibi olmadığını, sitede daha iyi göründüğünü, sitede daha büyük veya daha küçük olduğu vb. gibi bahaneler asla kabul edilemez ve bunlardan villarentalfethiye.net sorumlu tutulamaz.

19) Olumlu veya olumsuz doğa olaylarından/koşullarından ve olumlu veya olumsuz hava durumundan/koşullarından oluşabilecek her türlü olumsuzluktan kayakoykiralikvilla.com sorumlu tutulamaz.

20) Müşteriyi; arı, akrep, böcek, yılan sokması, kedi, köpek ısırması ve vb. olaylardan dolayı kayakoykiralikvilla.com sorumlu tutulamaz.

21) Havuzu dışarıdan görünmeyen villa diye tabir edilen muhafazakar villaları tercih etmek isteyen müşteri, villanın detay sayfasında; “bu villa muhafazakar ailelere uygundur”, “havuzu dışarıdan görünmez”, “tesettürlü bayanlar tercih edebilir” vb. ibareler yok ise o villa muhafazakar bir villa değildir. Bu gibi ibareler olmayan villayı kiralayan müşteri villanın muhafazakar olmadığını ileri süremez. Bu tip durumlarda kayakoykiralikvilla.comkesinlikle sorumlu değildir. Villayı kiralayacak olan müşterinin tüm detayları dikkatli bir şekilde okumasını tavsiye ederiz.

22) Villanın içerisine veya havuz bahçesi veya havuz terasına, herhangi bir gıda maddesinden dolayı veya çöpünüzden dolayı karınca veya böcek vb. veya değişik hayvan toplanmasından müşteri birebir sorumludur, bu durumdan kayakoykiralikvilla.com sorumlu tutulamaz

23) Villanın yüzme havuzundan veya duşundan gelen sudan meydana gelebilecek her türlü hastalıktan, klor alerjisinden vs. kimyasal alerjiden, kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. Sağlıksal veya vücut hassaslığı olan kişilerin havuza girmemesini tavsiye ederiz.

24) Kiralanan villa çevresinde her türlü büyükbaş, küçükbaş, tavuk, keklik, vs. hayvancılık yapılabilmektedir, kiralanan villanın bahçesinde veya komşu evlerin/villaların/apartların/dairelerin bahçelerinde her türlü gübre kullanılabilmektedir, bu ve bu gibi olaylardan kaynaklanabilecek rahatsız edici hayvan sesleri ve kötü kokulardan kayakoykiralikvilla.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

25) Cenaze, ölüm, savaş, sağlık problemi, kaza veya kamu personeli veya özel şirket personelinin izin iptali vb. durumlarda tüm kiralama şartları harfiyen geçerli olup iptal durumu kesinlikle söz konusu değildir.

Müşteri, yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm koşulları kabul etmiş olup, bu ve vb. bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih çabasına girmesi takdirinde kayakoykiralikvilla.com sözleşmeyi tek başına fesih etme hakkını ve sözleşme bedeli talep etme hakkını kullanabilir.

 İHTİLAFLAR

Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü hukuki uyşmazlıklar ile ilgili olarak MARMARİS İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

VİLLALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNE REZERVASYON YAPTIRAN MÜŞTERİLER YUKARIDAKİ ŞARTLARIN TAMAMINI KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. BU ŞARTLARIN HERHANGİ BİRİNE AYKIRI DAVRANIŞ ” kayakoykiralikvilla.comE REZERVASYONLARI TEK TARAFLI İPTAL ETME, GERİ ÖDEME YAPMAMA VE ÜCRETİN TAMAMINI TALEP ETME HAKKI VERİR.

+

Uygun Villayı Bul

Gerekli alanlar aşağıdakiler tarafından takip edilir *